Rhplus
Zadejte hledaný výraz

O marce

SPORT CODE

KOD SPORTU OPIERA SIĘ NA NASZEJ TOŻSAMOŚCI

 

Pojawienie się rh + narodziło się na drogach i stokach narciarskich z pasji do jazdy na rowerze i na nartach.

KOD SPORTU jest częścią DNA Society, a jego podstawowe wartości są reprezentowane w jego nazwie, która jest symbolem uniwersalnych dawców krwi: rh +

Kod rh + reprezentuje technicznie trwałe materiały, które firma opracowała przez kilka lat w specjalistycznym laboratorium i we współpracy z najlepszymi sportowcami. Produkty firmy zawsze mają ten sam znak towarowy, który łączy w sobie najlepsze cechy stylu i wydajności. Bardziej niż jakakolwiek inna firma, rh + zawsze rozwijała eleganckie ubrania sportowe przy użyciu innowacyjnych materiałów.

 

INNOWACJE

NASZE INNOWACJE WSPIERA SIĘ SWOJE DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA

 

Pasja dla sportu jest impulsem do naszych nieustannych poszukiwań innowacji. Kod genetyczny rh + opiera się na ciągłych badaniach technologicznych i rozwoju, angażując każdego z naszych pracowników, profesjonalnych partnerów i sportowców, którzy testują nasze produkty w realnym świecie. Uczestnicząc w tym procesie, należy wierzyć w 100% w nasz kodeks innowacji i sportu. Dzięki badaniom rozpoczynającym się w PowerLogic Lab, rewolucyjnym laboratorium rh + , co roku wprowadzamy innowacyjne materiały, które wyznaczają nowe standardy w zakresie odzieży sportowej ukierunkowanej na wydajność.

 

WIZJA WŁOSKA

NASZA WŁOSKA WIZJA DOTYCZY SWOICH HURTONÓW SPORTOWYCH

 

Kod identyfikacyjny rh + jest widoczny w autentycznym i wyróżniającym się wzornictwie naszych produktów. Łączy w sobie tradycyjny włoski styl życia i wszystkie funkcje funkcjonalne dostosowane do potrzeb współczesnego sportowca. Nasze długoletnie doświadczenie skutkuje bardzo wyrafinowanym procesem produkcji od projektu do samej produkcji, która interpretuje, jak sportowcy postrzegają ćwiczenia i ćwiczenia fizyczne. rh + ugruntowało swoją pozycję na arenie międzynarodowej dzięki stylowemu podejściu, które łączy w sobie funkcjonalność i styl mody. Dzięki rewolucyjnemu projektowi i dzięki sile dystrybucji, odnosimy sukcesy na rynku światowym.

 

CYCLING CODE

CYCLING CODE TO WYMIAR, KTÓRY ZAWIERA ROWER + KOLARSTWO ROWEROWE

Doświadczenie firmy i zaangażowanie w badania są widoczne w wysokiej jakości odzieży rh + i odzieży rowerowej. Bezpieczeństwo, wygoda, lekkość i wytrzymałość to kluczowe cechy, które można znaleźć we wszystkich rh + hełmach i kaskach. Ich konstrukcja łączy te cechy, które są dokładnie analizowane i optymalizowane w laboratorium rh + , z kluczowym wkładem zespołu najlepszych ekspertów, aby zapewnić sportowcom wymaganą wydajność w każdych warunkach. Nacisk firmy na każdy szczegół i design sprawił, że produkty rowerowe rh + są natychmiast rozpoznawalne przez innych.